• تعداد نظرات: 7253
 • بازديد امروز: 803
 • بازديد ديروز: 649
 • امروز: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶

خواستگاری یک دختر از استادش

iconبازدید: 28,849 views iconدسته: اخبار ایرانی, اخبار دختران

دختری در یک موسسه خوشنویسی عاشق استادش میشود و پس از مدتی از استاد خود خواستگاری میکند، در ادامه مطلب از عواقب این خواستگاری آگاه خواهید شد..خواستگاری یک دختر از استادش

خواستگاری یک دختر از استادشبه گزارش صراط این زن با حضور در دادگاه خانواده درخواست طلاق خود را ارایه کرد و گفت: چند سال پیش در یک موسسه خوشنویسی کارآموز بودم و همسرم استادم بود. به مرور زمان به همسرم علاقمند شدم و به خاطر شخص او به موسسه می‌رفتم. این علاقه به حدی بود که حتی یک روز ندیدن همسرم باعث ناراحتی‌ام می‌شد. ابتدا سعی کردم مساله را از خانواده‌ام پنهان کنم اما نتوانستم و موضوع را با پدر و مادرم درمیان گذاشتم. متاسفانه علاقه شدید به همسرم باعث شد سنت‌ها را زیر پا بگذارم و فکر خواستگاری از او در ذهنم نقش ببندد. پدر و مادرم با این مساله به شدت مخالفت کردند زیرا آنها آرزو داشتند یگانه فرزندشان با تشکیلات بهتری روانه خانه بخت شود اما من هیچ کدام از این حرف‌ها را نمی‌شنیدم و فقط به هدفم فکر می‌کردم و نصیحت‌های پدرانه و مادرانه راه به جایی نبرد. تا اینکه یک روز تصمیم خود را گرفتم که از همسرم خواستگاری کنم. آن روز وقتی از همسرم خواستگاری کردم او ابتدا باور نکرد اما وقتی جدی بودن صحبت‌های من را دید از من خواست تا در این باره فکر کند.

مرد که در دادگاه حضور داشت در ادامه اظهارات همسرش گفت: وقتی همسرم خواسته‌اش را با من در میان گذاشت ابتدا باور کردنش برایم سخت بود اما وقتی دقیق به مساله فکر کردم متوجه صداقت و سادگی همسرم شدم و آن زمان به نظر من کار اشتباهی انجام نداده بود و پنج روز بعد به همسرم پاسخ مثبت دادم و مراسم تشریفاتی ازدواج‌مان به زودی شروع شد. ابتدا از این امر خشنود بودم که همسری ساده دارم که احساساتش را خیلی راحت بیان کرد و زندگی خوبی داشتم اما بعد از گذشت مدتی زمزمه‌های اطرافیان گوش مرا پر کرد. از پدر و مادر خودم شروع و به دوست و آشنا ختم شد. سر کوچکترین مساله دعوا می‌کردیم و خیلی از حرمت‌ها از بین رفت.
زن جوان با بیان اینکه خودم متوجه اشتباهم شدم و دیگر نمی‌توانم این زندگی را که بیشتر شبیه به جهنم است، تحمل کنم، گفت: از طرف خانواده همسرم خیلی تحت فشار بودم اما تحمل کردم ولی زمانی که حرف‌های آنها به توهین تبدیل شد دیگر نتوانستم تحمل کنم زیرا خود به این اشتباهم پی بردم. من آن زمان فقط احساسات پاک خود را می‌دیدم و متوجه حرف‌ها و نصیحت‌های خانواده‌ام نبودم. اکنون دیگر حاضر به ادامه زندگی با همسرم نیستم زیرا او خودش خواهان خراب شدن زندگیمان بود.
مرد بعد از شنیدن اظهارات همسرش افزود: من هم دیگر نمی‌توانم با این وضع به زندگی ادامه دهم زیرا حرمت‌ها بین ما از بین رفته است.
قاضی جلسه بعد از شنیدن اظهارات طرفین ابتدا آنها را به ادامه زندگی مشترک دعوت کرد، ولی با رضایت ندادن زوجین به این امر حکم طلاق را صادر کرد.


۴۹ Responses to “خواستگاری یک دختر از استادش”

برگه‌ها : [5] 4 3 2 1 » Show All

 1. 49
  مهدیه Says:

  اینا همه از بی شوهریه.

 2. 48
  Mohammad Says:

  واقعا متاسفم
  اخه چرا غرورشو یه دختر باید بشکنه .
  یعنی ته خفت و خاری برای یه دختر اینه که
  از یکی خواستگاری کنه.خدا اون روزو نیاره.

 3. 47
  star.tantan@yahoo.com Says:

  سال نو مبارک

 4. 46
  fatemeh Says:

  سلام ببخشید بچه ها ولی من فکر میکنم این خانوم کاراشتباهی نکرده وقتی که یک دختر به مردی علاقه داره باید بگه کی گفته بده هدف بدی نداشته هدفش ازدواج بوده اینو ما ها میگیم که خیلی بده دختر از پسر خواستگاری کنه اما بدونین اسلام این کارو منع نکرده وهیچ اشکالی ام نداره حضرت خدیجه ازپیامبرخواستگاری کردن چیشد؟یک ازدواج آسمانی که خوبیشون جهانگیر شد شماپسرام اگر یکم مردونگی به خرج بدید دخترا جذبتون میشه دخترادنبال یک مردن اگه مرد باشد ویکمی مردونگی شاید ازشمام خواستگاری کردن این عکسم کاملا بی ربطه به این موضوعه

 5. 45
  علی Says:

  اول از همه بگم واقعا تعجب کردم که خیلیا این عکسو به موضوع ربط دادن؛دوما قربونتون برم اینجا ایرانه؛با فرهنگ و اعتقادات خودش؛هر چیزی رسوم خودشو داره؛شاید چند سال دیگه این مسایل برامون عادی بشه؛ولی فعلا فرهنگ ما این مسایلو قبول نمیکنه؛قبول کنید که ما ایرانی ها آدمای بی جنبه ای هستیم؛پس با این کارا برا خودمون دردسر درست نکنیم؛نه غلام؟

 6. 44
  star.tantan@yahoo.com Says:

  دخترها سجاد راست میگه . من خودم با فیل ماده در باغ وحش .عکس گرفتم. کسی. فکر نکنه با فیل میخوام ازدواج کنم. این .دیگه .محاله . .!! بهمن.

 7. 43
  star.tantan@yahoo.com Says:

  اگر عکس واقعی باشه . دختر کاملا دیونه است . ای کینکونگه؟ دختر تو شاید . بخوای باردار شوی . جوجه با فیل ؟!
  واقعا عجیبه. .هالا که چی ؟ دختر بالاتر از این هست که. خواستکاری بسر. بره. من که. اگر. دختری از من خاستگاری. کرد.میگم . دیوانه شده . بهمن.

 8. 42
  star.tantan@yahoo.com Says:

  سلام . پسرها شما که قبول داری. هدف دیگری دادید. میخواید. دختر دنبالتون را بیاد. نه استسنا . در هر کاری . هست. باعرض پوزش باید. بگم. حیون ماده هم دنبال حیون نر نمیره.آدم. که جای خود داره ..شرمنده اذ مثالی که زدم.
  بهمن.

 9. 41
  sasan Says:

  ali budesh ke tunest az mard khastgari kone man ke mard hastam orze nadaram zan begiram beram khastgari ama aman az harf atrafiyan ke zendegi in dokhtar javan ra kharab kardan

برگه‌ها : [5] 4 3 2 1 » Show All

Leave a Reply