• تعداد نظرات: 7253
  • بازديد امروز: 803
  • بازديد ديروز: 649
  • امروز: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶

عکس زنان نینجا آماده دفاع از ایران

iconبازدید: 29,615 views iconدسته: اخبار ایرانی, اخبار دختران, دختر ایران

خبرگزاری رویترز با انتشار گزارشی از زنان رزمی کار نینجا در ایران می نویسد ۳ هزار زن آموزش دیده نینجا کار  آماده دفاع از کشورشان در صورت هر گونه حمله احتمالی نظامی هستند..عکس زنان نینجا کار ایرانی
3هزار زن نینجا کار آماده دفاع از ایران
عکس 3 هزار زن نینجا کار ایرانی
عکس زنان نینجا آماده دفاع از ایران

عکس زنان نینجا آماده دفاع از ایرانبه گزارش پایگاه دختران ایرانی به نقل از مشرق، رویترز با اشاره به تاسیس یک مرکز ویژه برای آموزش ورزش های رزمی نینجا به زنان ایران در ۲۳ سال پیش در کرج می نویسد: برخی از این زنان با آموزش های خاص این ورزش سنتی ژاپنی همانند برخی فیلم های پر بیننده هالیوود قادرند از دیوار راست بالا بروند.

اکبر فرجی موسس این مرکز آموزش فنون رزمی نینجا به زنان می گوید: ” آنچه برای من به عنوان یک مربی و یک ایرانی مهم است این است که با دادن آموزش ها و تمرین های لازم به بالا بردن قدرت و توانایی زنان کمک کنم . لازم است ما هر چه در توان داریم برای حفاظت از کشورمان انجام دهیم .”

رویترز در ادامه می نویسد: با تهدید های اسراییل برای حمله به ایران این زنان رزمی کار می گویند که آماده اند در صورت وقوع هر گونه جنگ احتمالی از کشوراسلامی شان در برابر تهاجم خارجی دفاع کنند.

رویترز می افزاید: این ۳ هزار زن که از سنین ۵ تا ۵۶ سال را شامل می شوند آماده دفاع از کشورشان هستند.

 


۹۱ Responses to “عکس زنان نینجا آماده دفاع از ایران”

برگه‌ها : [10] 9 8 7 6 5 4 3 2 1 » Show All

  1. 91
    مهرداد Says:

    اتفاقا” فکر خوبی است و همه انسانها باید توان جسمی بالا برخوردار باشند بخصوص خانمها که در دنیا به آنها از هر لحاظی ظلم می شود

برگه‌ها : [10] 9 8 7 6 5 4 3 2 1 » Show All

Leave a Reply