• تعداد نظرات: 7253
 • بازديد امروز: 378
 • بازديد ديروز: 367
 • امروز: ۱۳۹۶/۱۱/۰۱

ردوبدل شماره به اغفال دختر ۱۲ ساله منجر شد

iconبازدید: 39,930 views iconدسته: اخبار ایرانی, اخبار دختران

ردوبدل شماره به اغفال دختر ۱۲ ساله منجر شد، دختری ۱۲ ساله که ۷۲ ساعت در مخفی‌ گاه جوان آدم‌ ربا مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود با تلاش پلیس جنایی آگاهی خراسان رضوی آزاد و متهم به آدم ربایی نیز در چنگ قانون گرفتار شد..

اغفال دختر 12 ساله

ردوبدل شماره به اغفال دختر ۱۲ ساله منجر شد


به گزارش سایت دختر ایران به نقل از خراسان، چندی قبل خانواده ای که اهل یکی از شهرهای غربی کشور هستند برای مسافرت به مشهد آمدند اما در این میان دختر ۱۲ ساله که هیکل درشتی داشت در خیابان با پسر جوانی آشنا شد. آشنایی خیابانی آن ها به رد و بدل کردن شماره تلفن انجامید و آنها از این طریق با یکدیگر در تماس بودند

پسر دانشجو با توسل به حیله و نیرنگ و ابراز احساسات دروغین، این دختر را شیفته خود کرد تا آن که خانواده وی پس از اتمام مسافرت به شهر خود بازگشتند اما جوان ۲۳ ساله که فکر می کرد طعمه مناسبی گیر آورده است، هم چنان با دختر ۱۲ ساله تماس می گرفت تا این که موفق شد او را به بهانه ازدواج از شهر خود فراری دهد.

دختر یاد شده نیز غافل از این که چه عاقبت خطرناکی در انتظار اوست همه ماجرا را از پدر و مادرش پنهان کرد و در حالی که فریب حرف های پوچ و احساسی پسر شیطان صفت را خورده بود با برداشتن مقداری طلا، پول و شناسنامه اش و به امید ازدواج با این جوان دوباره راهی مشهد شد.

پسر ۲۳ ساله که با او در محلی قرار گذاشته بود به دیدن او رفت و با بیان این که در حال اتمام دوران تحصیلات تکمیلی است دختر نوجوان را به مخفی گاه خود که منزل یکی از بستگانش بود برد و او را در آن جا زندانی کرد. این دختر که تازه متوجه شده بود چه بلایی به سرش آمده است تلاش کرد تا از آن خانه جهنمی فرار کند اما تلاش های او بی فایده بود و پسری که خود را شیفته او نشان می داد چهره واقعی اش را نمایان کرد. این پسر به مدت ۳ شبانه روز دختر نوجوان را مورد آزار و اذیت قرار داد.

از سوی دیگر خانواده او که متوجه ماجرای فرار او شده بودند و با توجه به تماس های مشکوکی که از مشهد با دخترشان برقرار می شد این احتمال را دادند که ممکن است دخترشان به مشهد آمده باشد بنابراین پدر وی با مراجعه به پلیس آگاهی خراسان رضوی ماجرای گم شدن دخترش را اطلاع داد و از پلیس تقاضای کمک کرد.

رد پای دختر در مشهد
رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با بیان این مطلب گفت: در پی اعلام شکایت پدر دختر ۱۲ساله تیمی از کارآگاهان شعبه جنایی آگاهی مامور پی گیری این پرونده شدند و با توجه به اظهارات خانواده این دختر به سرنخ هایی دست یافتند که نشان می داد دختر ۱۲ ساله چند روز قبل وارد مشهد شده است.

سرهنگ ماشاءا… صادقی افزود: با پی گیری سرنخ ها و استفاده از شیوه های فنی، ماموران آگاهی موفق شدند با شناسایی جوان ۲۳ ساله، محل اختفای دختر نوجوان را نیز پیدا کنند.

وی افزود اما وقتی ماموران به محل زندانی شدن دختر که منزل یکی از بستگان متهم بود رفتند او با اطلاع از این که پلیس به دنبال اوست با رها کردن دختر نوجوان از محل فرار کرده بود.

دستگیری در نیشابور
رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی تصریح کرد: با رها شدن دختر نوجوان که به مدت ۳ شبانه روز مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود تلاش پلیس آگاهی برای دستگیری متهم فراری پرونده آغاز شد تا آن که کارآگاهان موفق شدند او را در نیشابور ردیابی و دستگیر کنند.

وی گفت: متهم به آدم ربایی که ۲۴ ساعت بعد از اعلام شکایت دستگیر شده بود در بازجویی های انجام شده به اغفال دختر ۱۲ ساله، سرقت طلا و زندانی کردن او به مدت ۳ شبانه روز و هم چنین آزار و اذیت وی اعتراف کرد.

سرهنگ صادقی با ابراز تاسف از این حادثه بار دیگر به خانواده ها توصیه کرد: مراقب دوستی های خیابانی فرزندانشان باشند و به آن ها چگونگی و نحوه برخورد با افراد ناشناس را آموزش دهند چرا که مجرمان از هر غفلتی برای ارتکاب جرم استفاده می کنند.


۸۲ Responses to “ردوبدل شماره به اغفال دختر ۱۲ ساله منجر شد”

برگه‌ها : [9] 8 7 6 5 4 3 2 1 » Show All

 1. 82
  احسان Says:

  سلام.
  احسانم از مشهد
  دنبال دوست دختر خوبم.

 2. 81
  میلاد Says:

  این دختر ۱۲ سالشه گتاه داره شوهر بگیره

برگه‌ها : [9] 8 7 6 5 4 3 2 1 » Show All

Leave a Reply