• تعداد نظرات: 7253
 • بازديد امروز: 803
 • بازديد ديروز: 649
 • امروز: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶

کلاهبرداری با عکس پروفایل دختران در فیس بوک

iconبازدید: 16,815 views iconدسته: اخبار ایرانی, اخبار دختران

کلاهبرداری که با انتشار عکس های پروفایل دختران در شبکه اجتماعی فیس بوک، آنها را به عنوان زنانی که مایل به ازدواج موقت هستند معرفی می کرد، دستگیر شد..


Tricks with girls profile picture on Facebook

کلاهبرداری با عکس پروفایل دختران در فیس بوکبه گزارش سایت دختر ایران به نقل از ایرنا، سرهنگ محمدمهدی کاکوان رئیس پلیس فتای تهران گفت: چندی پیش با شکایت زنی پرونده ای تحت عنوان «هتک حیثیت» پیش روی کارآگاهان گشوده شد، این زن عنوان کرد که عکس خصوصی اش در یک صفحه به عنوان «زن صیغه ای» در فیس بوک منتشر شده در حالی که وی در این مورد اطلاعی نداشته است.

بررسی های پلیسی نشان داد گرداننده این سایت با انتشار تصاویر مختلف از دختران، اقدام به راه اندازی صفحه ای در این شبکه اجتماعی برای صیغه و ازدواج موقت کرده است و وی با گرفتن پول شماره تلفن های مختلفی را به درخواست کنندگان ارائه می کرد.

رئیس پلیس فتای تهران گفت: بلافاصله تحقیقات برای واکاوی زوایای پنهان این پرونده آغاز شد و کارآگاهان در اولین گام دریافتند تصاویر منتشر شده از دختران و زنان در این صفحه جعلی است. سرهنگ کاکوان با بیان اینکه سرانجام با مهندسی معکوس، گرداننده اصلی این صفحه شناسایی شد، گفت: این مرد در اعتراف های عجیب خود عنوان داشت عکس پروفایل دختران را از صفحه آنان برداشته و در صفحه خودش تحت عنوان «زن صیغه ای» معرفی می کرد و از این راه از درخواست کنندگان کلاهبرداری می کرد.

به گفته وی، ماموران در واکاوی کامپیوتر شخصی این مرد دریافتند وی نزدیک به ۷۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان کلاهبرداری کرده است.

سرهنگ کاکوان گفت: متاسفانه این مرد عکس پروفایل دختران یا تصاویر زنانی را که نسبت به شخصی سازی آنها اقدام نشده بود برداشته و در صفحه فیس بوک خودش منتشر می کرد و از این طریق از مردان، کلاهبرداری می کرد چرا که این افراد باید در ابتدا پول را به حساب وی واریز می کردند تا شماره تلفن و اطلاعات دیگر این دختران در اختیار آنان قرار می گرفت، اما از آنجایی که این ماجرا کلاهبرداری بود، پس از واریز وجه، افراد نمی توانستند با این مرد ارتباط برقرار کنند.


۳ Responses to “کلاهبرداری با عکس پروفایل دختران در فیس بوک”

 1. 3
  علیرضا ارام Says:

  با سلام ضمن تشکر از شما به خاطر مطالب ارزنده و اموزنده دقیقا بعضی واقعیات حاکی از نگاه ما به مسائل است

 2. 2
  استالاویستا Says:

  بودا راست گفت
  اصلا به نظر منم تقصیر کد خداست ، اون زن هرزه گناهی نداره که دیده تقاضا زیاده گفته آقایون سر خوزده نشن ، خودشو عرضه کرده….
  بابا کرم از درخته
  بودا……!!!!!!!

 3. 1
  نسترن Says:

  بودا و زن هرزه

  بودا به دهی سفر کرد. زنی که مجذوب سخنان او شده بود از بودا خواست تا مهمان وی باشد. بودا پذیرفت و مهیای رفتن به خانه زن شد. کدخدای دهکده هراسان خود را به بودا رسانید و گفت: این زن، هرزه است به خانه او نروید
  بودا به کدخدا گفت: یکی از دستانت را به من بده.

  کدخدا تعجب کرد و یکی از دستانش را در دستان بودا گذاشت.

  آنگاه بودا گفت: حالا کف بزن

  کدخدا بیشتر تعجب کرد و گفت: «هیچ کس نمی‌تواند با یک دست کف بزند.

  بودا لبخندی زد و پاسخ داد: هیچ زنی نیز نمی تواند به تنهایی بد و هرزه باشد، مگر این که مردان دهکده نیز هرزه باشند. بنابراین مردان و پول‌هایشان است که از این زن، زنی هرزه ساخته‌اند.

Leave a Reply