• تعداد نظرات: 7253
 • بازديد امروز: 803
 • بازديد ديروز: 649
 • امروز: ۱۳۹۶/۱۰/۲۶

دختری هستم که دوست پسر از ملزومات زندگی ماست!

iconبازدید: 3,984 views iconدسته: اخبار ایرانی, اخبار دختران

سوال – من دختر هجده ساله ای هستم که در خانواده ای بدنیا آمده ام که دوست پسر از ملزومات زندگی هر فردی است . من هم اول مقاومت کردند ولی نگذاشتند و گفتند که تو آداب معاشرت را رعایت نمی کنی . از سوم راهنمایی تا چند وقت قبل با خیلی از پسرها دوست بوده ام ولی یکدفعه عشق خدا به دلم افتاد و شروع به نماز خواندن کردم . دوست هایم را کنار می گذارم ولی نمی توانم و دوباره وسوسه می شوم و سراغشان می روم . من معتاد به گناه شده ام . دوباره میهمانی هایی می روم که خدا دوست ندارد . به من کمک کنید..

دختری هستم که دوست پسر از ملزومات زندگی ماست!

دختری هستم که دوست پسر از ملزومات زندگی ماست!

پاسخ از شبکه یامجیر – سوالی مشابه این از معصومین کردند و گفتند که طرف معتاد به گناه است . حضرت فرمودند که یک کار را ترک نکن . اگر نمی توانی گناه را ترک کنی ، استغفار را ترک نکن . آیت الله بهجت هم به جوانی سفارش کردند که اگر نمی توانی گناه را ترک کنی ، استغفار را ترک نکن . وقتی من گناه میکنم شیطان نمی گذارد که من استغفار کنم و میگوید که تو خیلی آلوده شده ای . این مثل معتادی است که می خواهند ترکش بدهند ، داروهایی به او می زنند که همان مواد است ولی حساب شده ، آرام آرام می خواهند ترکش بدهند . باید به این دختر خانم که حال قشنگی پیداکرده اند تبریک گفت . نور محبت خدا در دلش آمده است . عاشق شده است ، سعی کند که این عشق را تقویت کند . از خدا بخواهد که منجی برای او بفرست که او را از آن خانواده جدایش بکند . اگر از آن دوستی ها نمی تواند دل بکند ، در مدرسه با دو تا دوست خوب هم دوست بشود و در دو تا محیط قشنگ هم برود . از مجلس گناه بیرون آمدی استغفار کن ، سجده کن ، دو رکعت نماز بخوان و بگو غلط کردم . باید گناه را ترک کرد ، باید گناه را ترک کرد ، اگر نشد استغفار کرد . و دیگر اینکه واقعا دعا کند . همچنان آسیه همسر فرعون مجبور بود که پیش فرعون زندگی کند و میگفت : خدایا من را از اینجا نجات بده و نجات آسیه در شهادتش بود . حضرت یوسف گفت : خدایا من را از این محیط گناه آلود نجاتم بده . خدایا حاضرم در زندان بروم ولی در محیط گناه نباشم . دعا کنم ، مقاومت کنم ، جایگزین کنم و نا امید نشوم . اگر عروسی رفتیم که تاثیر گذار نبودیم و تاثیر پذیر هم نبودیم ولی بخاطر اینکه صله ی رحم که مستحب است رفتیم ، باید مواظب باشیم که تایید گناه نکرده باشیم . وقتی شما دیر می روی و سرتان را به کاری گرم میکنید و حواس را جای دیگر می بری و معترضانه در جایی حاضر میشود مشخص است که تایید نمی کنید .


۵ Responses to “دختری هستم که دوست پسر از ملزومات زندگی ماست!”

 1. 5
  ی اشناااا Says:

  ب این فک کن ک با عشق های دروغی امروزی ک خیلیا ادعاشو دارن واقعیه ولی نیست ب جایی نمیرسی ولی با توکل ب خدا و دوری از گناه میتونی ب خیلی جاها برسی…زندگیتو بساز/ب سرنوشت نباز

 2. 4
  سینا Says:

  یک آیه از قرآن بخون و بعد نیم ساعت چشماتو ببند به همون آیه ها فکر کن ولی چشماتو باز نکن . انشاء الله بین گناهات فاصله میافته .
  نمیخواد درک کنی فقط چشماتو ببند و به معنی آیه فکر کن فقط نیم ساعت اگه نتونستی خب یک ربع. مطمئن باش.

 3. 3
  hesam Says:

  من هم مثل تو بودم بجای مهمانی برو مسجد امامزاده با خدا درد دل کن باهاشون بجنگ حجابتو رعایت کن هر چی کفتن بر عکس انجام بده اگر سعی کنی چادر بزنی حیا داشته باشی وزود با پسری ازدواج کنی موفق می شوی

 4. 2
  sattar Says:

  اگه یه بار طعم عشق واقعی رو بچشی البته نه عشق یک طرفه، واگه شیرینی زندگی بدون گناه رو از ته دلت درک کنی. اون موقع خواهی دید که چه اشتباهاتی میکردی.
  اگه نظری داشتی به ایمیلم بده. چون دیگه در این سایت نمیام

 5. 1
  sattar Says:

  سلام. به نظر من اگر نمیتوانی گناه را ترک کنی لااقل پسری را پیدا کن که او نیز مانند خودت باشد. و به جای چند پسر به یک نفر که اهل خدا هست اعتماد بکن و زمانی که خواستی گناهی انجام بدی برو پیش اون و فرد وازش بخواه تو رو اروم کنه البته نه با گناه.

Leave a Reply